Eesti Rulluisuliit

Kontaktinformatsioon

Eesti Rulluisuliit
Kuusiku tn 7, Tabasalu, 76901 Harju maakond, Estonia
saa juhuiseid
Telefon: 5551 2999
Google kaardid: Külastus
Redigeerima: Muuda või eemalda
Kõne
Hinda
Lisa Fotosid

Äri kirjeldus

Eesti Rulluisuliit asutati 18.11.98.
Rajatud: 18.11.98
Esitamisnumber: 80057422

Küsimused ja vastused

Q1

Kui kaua on Eesti Rulluisuliit tegutsenud?

Eesti Rulluisuliit on tegutsenud 28 aastat.
Q2

Mis on ettevõtte Eesti Rulluisuliit telefoninumber?

Ettevõtte Eesti Rulluisuliit telefoninumber on 5551 2999.
Q3

Kus Eesti Rulluisuliit asub?

Eesti Rulluisuliit asub aadressil Kuusiku tn 7, Tabasalu, 76901 Harju maakond, Estonia.
Q4

Kas ettevõttel Eesti Rulluisuliit on peamine kontakt?

Ettevõttega Eesti Rulluisuliit saad ühendust telefoninumbril 5551 2999.
Q5

Mis on ettevõtte Eesti Rulluisuliit veebiaadress (URL)?

Ettevõtte Eesti Rulluisuliit veebisait on www.rulluisuliit.ee.
+

Täiendavad ettevõtted sellel aadressil

Kuusiku tn 7, Tabasalu, 76901 Harju maakond, Estonia
+

Ettevõtted asukohas Postiindeksi 76901

Ettevõtted asukohas 76901: 208
Rahvastik: 4500

Kategooriad

Shopping:  19%
Professional Services:  15%
Industry:  15%
Muu:  51%

Hind

mõõdukas:  62%
odav:  25%
kallis:  12%
Muu:  0%

Suunakoodid

5:  68%
60:  16%
Muu:  16%

Piirkonnad

Tabasalu:  88%
Muu:  12%
+

Asukoha Postiindeksi 76901 statistika ja demograafia

Sugu

Naised:  52%
Mehed:  48%
Muu:  0%
+

Kirjuta arvustus